Ірина | 2020-06-10 22:34:44

Плями після прищів

Добрий вечір! Мені 15 років, вже роки 3 в мене майже кожен тиждень вискакують прищі, іноді дуже болючі та наривають. я їх давлю та мажу мазями, але після закінчення запального процесу залишаються рожевоваті або коричневі плями , які не проходять. Які мазі або догляд допоможуть позбавитися від цієї проблеми.

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
Здравствуйте.Необходимо вместе с родителями обратиться к дерматологу на очный осмотр проблемы.