Oksana Shportilo | 2020-06-19 10:46:06

Підібрати ліки

Добрий день, у сина набрякло око та болить, у минулому році була такий самий випадок, спочатку набрякло, а потім у внутрішньому кутку ока виникло запалення з гнійником, нам тоді прописали мазь і краплі (антибіотик), але я не пам'ятаю які. можете щось порекомендувати.Зображення ока зараз.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. почніть закапувати тобрадекс по 1 крап 3 рази н адень 5 днів. Та змащуйте повіко гідрокортизоновою очною мазью 3 рази на день 10 днів(до загоювання). якщо на 3 день не краще-до окуліста