Адріана | 2020-06-26 16:55:53

Травма

Заключення:УЗ картина синовіїту, меніскопатії медіального меніска, тендиніту сухожилля поверхневої "гусячої лапки правого колінного суглобу. Призначте лікування. Дякую

Ответы врачей 4

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно нереально надати обгрунтовані та конкретні рекомендації з лікування. Конт тел 067 408 21 27.
Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Невозможно по вашему описанию назначить адекватную терапию. Нужен осмотр врача и диагноз. У вас нет диагноза. Только мнение диагноста
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Рекомендую викинути заключення УЗД та піти до ортопеда-травматолога на прийом, а при потребі зробити нормальне МРТ. УЗД не бачить 80% проблем у суглобах. Лікувати по заключенню УЗД не можна. УЗД суглобів - останній у списку методів дослідження. Він добре показує лише певні структури, і саме на них може призначатись. Але навіть заключення МРТ не є діагнозом. А заключення УЗД ти паче. Ніхто заключення не лікує. Тендиніт та синовіт пролікувати можно, і УЗД їх може бачити, але можливої причини тендиніту та синовіту УЗД не показало. І не покаже.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Для призначення лікування недостатньо лише заключення узд. Необхідний клінічний огляд з інтерпретацією підозр узд на суглоб. "Меніскопатія" - дуже широкий термін. В нього можна вкласти як розрив меніска III ст., так і поверхневі дегенеративні зміни. Часто за результатами узд та клінічного огляду необхідно дообстежити суглоб в об'ємі, частіше, МРТ, яка на відміну від скринінгового узд - "бачить все". Звертайтеся! www.yarovoy.org 0979169166