Тетяна | 2020-07-22 18:08:43

лікування гіпотиреозу

Доброго дня. Мені 49 років. Здала аналізи 06.07.2020р: ТТГ - 195, Т3 - <0,260; Т4 - <0,039. УЗД щитов.залози - картина тиреоїдиту. Консультована ендокринологом, призначено еутирокс 100мг вранці. В інструкції до еутироксу я прочитала, що доза повинна збільшуватися поступово, (мені призначено 100мг постійно на півтора місяці). Що ви порадите, як мені приймати? Наперед дякую за консультацію.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Лікуючий лікар поступив очевидно правильно, не призначивши відразу всю замісну дозу еутироксу. Мабуть, наявні супутні захворювання з боку серцево-судинної системи і т.д. Через 1-1,5 міс. рекомендую повторити аналіз на ТТГ, вТ4, антитіла до ТПО, вітамін D.