Людмила | 2020-11-04 02:01:34

Дитина не хоче розмовляти

Доброго дня! В мене три питання: 1) дитина замість «к» говорить «т»; 2) дитині виповнилося 3 роки, а словарний запас мінімальний (мама, баба, папа, дядя, няня, да, ні, я, день, два, сість(шість),Сяся (Саша)). Алфавіт розказує окрім літер «р», «л», «ю» ну і «к». Під натиском і з небажанням повторює слова по складах, а от повністю слово не називає (хоча два слова таким методом ми вивчили), опускає голову таке відчуття, що соромиться, іноді сміється. На питання «ти будеш говорить?» відповідає «ні». Це проблема логопедична чи психологічна? 3) не відмінює слова ( не говорит «моє, мій» на все говорить тільки «я»; не «мамине» а «мама»). Як боротися з цим? Ходимо до садочку але це ніяк не допомогло нам розговоритися. Дякую!

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Добрий день! У Вашої дитини є затримка мовленнєвого розвитку. Необхідно одержати консультвцію невропатолога, логопеда і обов' язково - отоларинголога (для перевірки слуху). Вже потрібні будуть заняття з логопедом.