Іван | 2021-03-23 21:56:09

Коліна

Мені 20 страдаю з 16 років . Кожен день болі в колінах бувають і ріжучі болі серйозно тріщать важко на сходах і спуску і т.д , а коли присяду десь 10 разів потім віддає біль .( Узд ) фото є . Надколіна сумка роширена за рахунок вільної рідини з гіперохоренними крапковими включеннями розмірами 30×20×4. ВИСНОВОК: Сонографічно ознаки ексудативного синовіїту обох колінних суголобів з ознаками хондромаляції , лігаментиту летеральної колотеральної зв'язки лівого коліного суглоба

Ответы врачей 1

Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Необхідний клінічний огляд суглобів для з`ясування причин синовіту (наявності вільної рідини в порожнині суглобу). За результатами огляду з метою дообстеження може стати питання про мрт колінних суглобів та лабораторного дообстеження. Записатися на огляд можна за телефоном 097 916 91 66