Богдан | 2021-03-26 20:21:05

Тромбоз вузла

Вже пройшло 12 днів, як утворився зовнішній гострий тромбоз... біль стих вузол не мішає ходити робити і ходити в туалет по большому... але при пальпації залишився в середині тромб десь ○3×L5 мм ... допомагаю організму розсмоктати цкй тромб гепаринкою.... питання чи розсмокчеця він таким чином з часом ?

Ответы врачей 3

Специалист
Добрий день. Єдиним правильним рішенням,в даному випадку ,буде видалення цього тромбованого гемороідального вузла. І чим швидше,тим краще.Ви ж не хочете ,що б він залишився на все життя та запалювався ,тромбувався у самий незручний момент? Приізжайте - вирішу вашу проблему швидко,професійно.Одразу поїдете додому. А гепаріновою маззю більше не користуйтесь.Якщо користуватися довше 12-14 діб,буде викликати атрофію анодерми (шкіри) в ділянці анального отвору.
Специалист
Добрий день. Єдиним правильним рішенням,в даному випадку ,буде видалення цього тромбованого гемороідального вузла. І чим швидше,тим краще.Ви ж не хочете ,що б він залишився на все життя та запалювався ,тромбувався у самий незручний момент? Приізжайте - вирішу вашу проблему швидко,професійно.Одразу поїдете додому. А гепаріновою маззю більше не користуйтесь.Якщо користуватися довше 12-14 діб,буде викликати атрофію анодерми (шкіри) в ділянці анального отвору.
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Так, розсмокчеться. Цей процес досить тривалий і може займати в залежності від розмірів тромба і якості лікування 4-6 тижнів.