Иванна | 2021-04-16 17:00:22

артроз

Добрий день. Поставили діагноз артроз. Чи видно це на знімках ? ( знамки вишлю по електронній пошті ) ?

Ответы врачей 3

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Диагноз по снимкам не ставят. Это дополнительная информация для установления диагноза. Посетите врача
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Артроз супроводжується рентгенологічними ознаками.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Так, видно. Якщо коліна, то треба робити знімки сточи, а не сидячи/лежачи. Ну, і наявнсть артрозу по знімкам не виключає того, що біль чи іншгі симптоми моджуть бути спричинені іншоб патологією - розрив меніска, тендиніт і т.і. Це вирішується на очному огляді.