Елена | 2021-06-01 15:21:15

Беспокоит тупая боль в левой области груди,отдает под лопатку и в левую руку

Здравствуйте!Собираюсь на прием к семейному врачу,беспокоят тупые боли в области груди слева,отдает под лопатку и левую руку.Сделала ЭКГ,подскажите надо ли идти к кардиологу или с сердцем все в норме и надо искать другую причину? Дані дослідження ПОКАЗНИКИ: ЧСС - 61 уд./хв. R-R 0.98 PQ 0.11 QRS 0,10 QT 0.43 (N 0.37 0.40) Р 0.10 Заключення Синусовий ритм, правильний, з ЧСС 61 уд./хв. Нормальне положення ЕОС. Вольтаж ЕКГ знижений (в правих грудних відведеннях). PQ укорочений. Порушення внутрішньошлуночкової провідності по ПНПГ. Переважання потенціалів міокарду ЛШ. Помірні дифузні обмінні зміни міокарду, максимально виражені в високій боковій області ЛШ, менш в задній стінці ЛШ (частково змінюються на висоті вдиху), передньо- перетинковій області ЛШ, достовірно диференціювати, співставивши з клінічними даними, анамнезом (архівні ЕКГ відсутні). Рекомендовано- Консультація лікуючого лікаря

Ответы врачей 1

Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Добрый день. Нужна консультация кардиолога