Надія | 2021-08-11 09:35:32

лікування

Доброго дня! Відвідувала гінеколога змін при огляді не виявлено! При дослідженні виявлено у вагіні: гарднерели("ключові клітини") і збільшена кількість лейкоцитів. Був поставлений діагноз бактеріальний вагіноз. Призначено лікування метронідазолом 500мг 2 рази на день 7 днів. Чи потрібно ще якісь препарати крім цього ???

Ответы врачей 1

Коростий Ирина Владимировна
Адрес: г. Харьков Женская консультация РПЦ ХОКБ, ЧП 'Экомед'
Доброго ранку Так, потрібна ще місцева терапія. Наприклад, свічки Неопенотран форте 7 днів на ніч вагінально