Светлана | 2021-08-13 17:16:58

Онкоцитология

Добрый день. Онкоцитология. Пожалуйста, на сколько плохая. День циклуо.м. 26.07.2021 р. ЛЕЙКОЦИТИ Цервікальний канал5-10-20 в п/зр Ектоцервікс5-10-15 в п/зр ЕРИТРОЦИТИдо 100 в п/зр в цервіксі, до 100 в п/зр в ектоцервіксі СЛИЗзначна кількість в цервіксі МІКРОФЛОРА: Цервікальний каналпалички, кокобацили - скудно Ектоцервікспалички, кокобацили - скудно "Ключові" клітинине виявлено Трихомонадине виявлено Елементи дріжджоподібного грибане виявлено Диплококи внутрішньо- і позаклітинноне виявлено Включення, що нагадують колонії хламідійне виявлено Зміни, що харктерні для Herpes virus-інфекційне виявлено Зміни, що характерні для Papilloma virus-інфекції(+) виявлено Елементи хронічного запаленняне виявлено ЕПІТЕЛІЙ: Цервікальний каналклітини поверхневого і проміжного шару плаского епітелію, розташовані у вигляді груп і скупчень помірна кількість, частина клітин з дегенеративними та реактивними змінами; зустрічаються 2-ядерні клітини, і одиничні койлоцити і одиничні клітини з гіперкератозом; клітини циліндричного епітелію помірна кількість, розташовані у вигляді одиничних груп, дифузно в скупченнях і залозистоподібних структур, у тяжах слизу, частина клітин у стані проліферації Ектоцервіксклітини поверхневого і проміжного шару плаского епітелію, розташовані у вигляді груп і скупчень помірна кількість, частина клітин з дегенеративними та реактивними змінами; Якість матеріалу:матеріал повноцінний

Ответы врачей 1

Коростий Ирина Владимировна
Адрес: г. Харьков Женская консультация РПЦ ХОКБ, ЧП 'Экомед'
Добрый вечір Без онкопатології цитологія - це головне Є запалення і ознаки лейкоплакіі Пролікуватись потрібно Цитологію повторити через рік