Наталья | 2021-10-13 10:14:13

насморк

Здравствуйте. Ребенок 7 лет, вес 42 кг - насморк 3й день, сильная заложеность очень, темп.нет, сопли желтые сгустками в горле и в носу. Мералис, но-соль, парацетамол только ненадолго снимает заложеность, алерзин или супрастин, питье и юнивит витамины

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Нежить до 10 днів при ,кому немає порушення загального стану тільки іригаційна терапії (можна спробувати гіпертонічний розн) та судинозвужуючі до 5 днів загалом. Зволожувати повітря, нормальна температура в кімнаті Вам також допоможуть. Одужуйте!