Владислав | 2021-10-13 22:15:32

Апендицит

Добрий вечір, Юрій Олександрович. Сьогодні стався приступ апендициту, було запаморочення та нудота, дуже боліло в області апендиксу,в лікарню не хотів їхати випив ношпи та обезболююче, за пів години біль пропала але під час ходьби біль невеличка проявляється...ось вже 5 годин після приступу болі немає.. Моє питання полягає в тому щож мені дальше робити варто переживати ? Моє питання полягає в тому що ж мені

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте в любом случае вам необходим осмотр врача хирурга!!