Алла | 2021-10-14 11:47:18

Кашель в новонародженного

Доброго дня, дитині 1,5 місяці вчора почався сухий кашель , носик чистий , температура 37, але внього вона з народження така, які препарати можна спробувати від кашлю , чи можна використовувати нібулайзер?

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Враховуючи вік дитини бажано, щоб її оглянув лікар. В цьому віці сиропи від кашлю не використовують. З повагою, Анастасія Лазаренко