olenkalavrunyk | 2021-10-17 01:40:07

Кашель

Хлопчик 5р, часто хворіє, зараз турбує сильний кашель, сухий, бронхіт. Чим можна полегшити нарад кашлю, як лікувати?

Ответы врачей 2

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо кашель сухий дуже важливо давати більше пити, щоб повітря у  приміщенні було вологим та прохолодним. Для вирішення медикаментозної терапіїї треба оглянути та послухати дитину. З повагою, Анастасія Лазаренко
Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо кашель сухий дуже важливо давати більше пити, щоб повітря у  приміщенні було вологим та прохолодним. Для вирішення медикаментозної терапіїї треба оглянути та послухати дитину. З повагою, Анастасія Лазаренко