Світлана | 2021-10-19 10:18:23

Відвідування садочку

Доброгл дня. Дитині в листопаді 4 роки, в середині серпня почали ходити в садок, в вересні захворіли, 2 тижні була дитина дома. Потім 3. Тижні знову норм відвідувала, декоди на сон залишаласч, деколи забирали до сну. Один раз в кінці тижня придумала що її заберуть перед сном, але ми домовилися що після сну заберу. З понеділка вже не було настрою ходити, але ще +-.потім на вихідних кожен день(4 вихідних) згадує що не хоче йти, і то зразу з сльозами, що їй там не цікаво, що там купа плачів. Яких тільки пояснень їй не даємо, як тільки не вмовляємо, не перестає. Трошки заграється і знову згадує. Питала що не подобається кпже що нічого, що дітки іграшки забирають, що вихователі казали що тих що плачуть відведуть в іншу групу, в ясла. Я цп все з нею проговорила, пояснила. Вме рівно, не хоче, просто плаче, хоче маму... Домовилися що буде ходити до обіду, зранку знову щось згадала, плаче, не кричить тільки плаче і що не хоче що їй не цікаво. Підкажіть, як бути? Водити з плачами, чи залишати дома?

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день.  По-перше, вирішіть для себе, дорослих, чи буде дитина ходити в садок. Якщо ви вирішили, ОДНА розмова.  Ти в садок будеш ходити. Може, і без охоти. Можеш плакати,але ходити будеш. Дитина це чує,і має знати, що так і буде. Якщо вона має досвід виконання вами своїх обіцянок, то буде розуміти, що так воно і буде. Навіщо псуєте собі вихідні? Не потрібно 4 дні говорити про садок.  Плач дитини це спосіб привернути вашу увагу. Дайте увагу іншим способом. Сьогодні ми вихідні. Відпочиваємо. Подбайте про те, щоб дитині було цікаво з вами. Дайте більше уваги, свободи, спілкуйтеся.   Якщо є змога,водіть в садок до обіду. До тих пір,поки півдня не будуть спокійними. Намагайтеся ходити в садок регулярно, не пропускаючи. Звісно, крім хвороб. Якщо дитина знає, що плачем можна позбутися садка, то вона буде плакати без кінця. Будьте уважні, терплячими. Але твердими в своєму рішенні. Удачі