Любовь | 2021-10-20 14:12:02

Ожег слизистой Звездочкоц-ингаляция

Сделала ингаляцию Звездочкой.Лечила фаренгит.Нет обаняния.болит голова.при надавливании боли над бровями.насморк желто-оранжевый.Вчера поднялась температура до 38.Кашель не проходит-пью травяные чаи.,травяные лединцы и мукалтин.

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. В ніс Етацид по 1 впр 2 рд 10 днів (протизапальний), також промивати ніс, якщо не краще протягом 3-4 днів огляд, можливо антибіотикотерапія. Будьте здорові!