Христина | 2021-10-28 23:20:13

Менструальний цикл

Менструальний цикл травень тривав 32 дні, липень 39 днів, серпень 37 днів. Останя менструація була 16 вересня тепер 28 жовтня і нема. Чи означає це що я вагітна, чи може бути просто затримка. Зробити тест не можу.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте был ли у вас незащищённый половой акт? Если да, тогда без теста или осмотра гинеколога нельзя исключить беременность