Добрий день. Після лапароскопії і виявлення та лікування ендометріозу Дефереліном( 1 інєкція на 3 місяці...

Добрий день. Після лапароскопії і виявлення та лікування ендометріозу Дефереліном( 1 інєкція на 3 місяці 03.11.2006р.) на сьогодні місячних ще не було, УЗД показало відсутність ендометрію, призначають БАДи фірми Вівасан, для нормалізації гормонального фону ( масло лосося, енотери, та фіто40, підкажіть, будь-ласка, доцільність прийому цих препаратів при нормальному самопочутті

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я не чула про такий препарат. Якщо він належить до групи аногістів гонадотропін-рилізіинг гормону, то у вас може бути відсутні місячні напротязі первного часу. При виникненні штучної аменореї потрібно вживати препарати кальція для профілактики остеопорозу. Все решта непотрібно.