Добрий день!маю знайомого, який займається волейболом, у понеділок(05,11,2007) на тренуванні отримав травму звязок фалангів пальців...

Добрий день!маю знайомого, який займається волейболом, у понеділок(05,11,2007) на тренуванні отримав травму звязок фалангів пальців на стопі, зробив рентген і він показав що присутній розрив звязок 5,4 фалангиПідкажіть будь ласка яким чином можна поскоріше позбутися болі і гематоми

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Диагноз "разрыв связок",требует коррекции(возможно хирургической),возможно необходима иммобилизация конечности,в любом случае,травматолог,который производил осмотр,должен дать соответствующие реоендации.
С уважением д-р Сурков А.В.