Добрий день! Звертаюсь до Вас за порадою

Добрий день! Звертаюсь до Вас за порадою. Мені 27 років Перед 2-ю вагітності аналізи на ТОРЧ-інфекції по крові не здавала, бо вже мала здорову доньку і була впевнена, що ніяких інфекцій у мене немає. Під час другої вагітності у мене виявили (в крові) Хламідії IgM 1,467 і Герпес IgM сумнівний 1,14. Лікування ніяке не призначали. Дуже переживала за дитину, якою вона народиться, шкодувала, що не здала ці кляті аналізи до вагітності. Але, слава БОГУ, народила здорову дівчинку, якій вже 3,5 місяці. Хотіла б дізнатися, чи потрібно буде мені лікуватися після закінчення годування груддю? Чи є хламідія у мого чоловіка і у моїх дітей? Здавати їм аналізи теж і лікуватися? чи з цим усім можна спокійно жити? Мене з 19 років турбують виділення, здавала постійно аналізи (мазки) на всі торч-інфекції і нічого не виявляли. Перед другою вагітністю лікувала дисплазію шийки матки і ендометріоз у матці (Данолом 3 місяці). буду дуже вдячна за відповідь

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Вам і вашому човікові спершу потрібно пройти обстеження, тому що хламідіоз - це вениричне захворювання, як і сифиліс чи гонорея. Але перш за все- це комерційний діагноз, тому його ставлять направо-наліво всім, кому не лінь.