Добрий день!Скажіть, будь ласка, чи можна робити прививку АКДС , якщо місяць назад у нас...

Добрий день!Скажіть, будь ласка, чи можна робити прививку АКДС , якщо місяць назад у нас була сильна алергія (кропивниця), лежали в лікарні 5 днів. Тепер іноді, якщо щось не те зїсть (сир, масло, молочне) проявляється також. Дитині 1,7. Перші три акдс були без побічних наслідків. Педіатр радить три дні до і після прививки приймати діазолін. Зараз шкіра шорохувата, іноді з’являються і зникають прищики, та плямки. Дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
нет , вам нужно проконсультироваться у аллерголога сначала. Ребенок должен быть абсолютно здоров перед вакцинацией