Реклама

Хронічний стрес – як наслідок нестачі магнію в організмі

Хронічний стрес – як наслідок нестачі магнію в організмі

У сучасному ритмі життя складно залишатися спокійним та врівноваженим. Роздратованість, порушення сну, нервозність, втомлюваність – усі ми інколи відчуваємо ці симптоми. Але що робити, якщо вони стали невід’ємною частиною вашого життя, і більше нічого не приносить радість? Скоріш за все ви вже давно живете у стані хронічного стресу. Це негативно впливає не лише на настрій, а й може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Хронічний стрес може викликати серцево-судинні, аутоімунні захворювання, діабет, депресію, алергічні реакції тощо.

Мало хто знає, що схожі симптоми можуть бути результатом впливу не лише зовнішніх факторів, а й нестачі магнію в організмі.

 

 

 

 

Класичними проявами нестачі магнію є:

donat

Магній відноситься до мікроелементів, що не синтезуються в організмі людини і повинні потрапляти разом з їжею та напоями. На жаль, із розвитком харчової промисловості кількість магнію в овочах і фруктах, що вирощені з використанням добрив, значно зменшилась. Тому зараз частіше зустрічаються стани і захворювання, спричинені нестачею магнію. Якщо ви відчуваєте симптоми дефіциту магнію, почніть більше споживати таких продуктів харчування як: гарбузове та кунжутне насіння, пшеничні висівки, мигдаль, кедрові горіхи, гречка, шпинат, фініки. Корисним буде і споживання природної мінеральної води Donat Mg. Магній у складі води Donat Mg знаходиться в іонізованому стані, що сприяє кращому його засвоєнню в організмі. Обов’язково виключіть з раціону фаст-фуд, випічку, газовані напої та алкоголь.

Особливо пильно треба слідкувати за рівнем магнію в організмі у період вагітності, надмірних фізичних та психологічних навантажень, коли потреба в цьому мікроелементі особливо зростає.

Авжеж, в житті неминуче буде присутній стрес. Якщо він не надмірний, не треба сприймати його як хворобу. Магній – важливий мікроелемент, який дає силу організмові керувати стресом і підвищує стресостійкість.

Пам’ятайте, що підтримка достатнього рівня магнію в організмі допомагає відчувати себе впевненіше і спокійніше, навіть коли ситуація виходить із-під контролю.

Реклама

Поделиться:
Оценка
- 4.67 из 5 возможных (3 отзывов)