Галоприл

Галоприл

Цена: 6.50 - 119.54 грн.

Галоприл есть в наличии в 6 аптеках
Купить Купить
О препарате:Антипсихотичний препарат.

Показания и дозировка:

 

Гостре психомоторне збудження різного ґенезу (маніакальна фаза психозу, деменція, олігофренія, психопатії, гостра і хронічна шизофренія, ажитована депресія, алкоголізм), марення і галюцинації при шизофренії, параноїдних станах, гострих психозах; блювання і гикавка, що тривало зберігаються та стійкі до терапії; премедикація перед оперативним втручанням.

Спосіб застосування та дози. 

Доза Галоприлу встановлюється індивідуально.

Призначають парентерально (внутрішньом’язово або внутрішньо венно).

Початкова добова доза Галоприлу для дорослих становить 0,5 - 5 мг, розділена на 2-3 прийоми. Потім дозу поступово збільшують на 0,5 - 2 мг (у резистентних випадках на 2 - 4 мг), до досягнення необхідного терапевтичного ефекту.

Максимальна добова доза Галоприлу для дорослих – 100 мг. У середньому терапевтична доза для дорослих становить 10 - 15 мг на добу, при хронічних формах  шизофренії – 20 - 40 мг на добу, у резистентних випадках – до 50 - 60 мг на добу.

Тривалість курсу лікування у середньому – 2 - 3 міс. Підтримуючі дози (поза загостренням) – від 0,5 до 5 мг на добу (дозу знижують поступово).

Для купірування психомоторного збудження галоперидол у перші дні дорослим призначають внутрішньом’язово по 2 - 5 мг 2 - 3 рази на добу або внутрішньо венно в тій же дозі (ампулу слід розчинити в 10 - 15 мл води для ін'єкцій).

По досягненні стійкого седативного ефекту переходять на прийом внутрішньо, збільшуючи при цьому добову дозу Галоприлу на 1 - 2 мг.

Дітям віком 3 - 12 років (з масою тіла 15 - 40 кг) 0,025 - 0,05 мг препарату Галоприл на кілограм маси тіла на добу 2 - 3 рази на добу, підвищуючи дозу не частіше, ніж раз у 5 - 7 днів, до добової дози 0,15 мг/кг.

Хворим літнього віку й ослабленим хворим призначають 1/3 - 1/2 звичайної дози для дорослих з її підвищенням не частіше, ніж кожні 2 - 3 дні.

Передозировка:

 

Симптоми: ригідність м’язів, загальний або локальний тремор, сонливість, артеріальна гіпотензія, у поодиноких випадках – артеріальна гіпертензія, коматозний стан, пригнічення дихання, шок.

Лікування: терапія симптоматична. При пригніченні дихання необхідно вдатися до штучної вентиляції легенів. Для покращання кровообігу внутрішньо венно вводять плазму, норадреналін (але не адреналін!). З метою зменшення вираженості екстра пірамідних розладів парентерально вводять протипаркінсонічні засоби, наприклад, бензтропіну мезилат. Специфічний антидот відсутній.

Побочные эффекты:

Екстра пірамідні розлади (тремор, акатизія, дистонія), підвищення м’язового тонусу та інші симптоми паркінсонізму, збудження, неспокій, ейфорія або депресія, галюцинації, головний біль, сонливість або безсоння, летаргія, тахікардія, аритмія, зміни електрокардіограми, артеріальна гіпотензія, порушення акомодації, пітливість, сухість у роті, порушення функції печінки, гостроти зору, гіпер- або гіпоглікемія, ларинго- і бронхоспазм, у поодиноких випадках – шкірні висипання.

Противопоказания:

 • Індивідуальна непереносимість або підвищена чутливість до нейролептиків; 
 • захворювання нервової системи, що супроводжуються екстра пірамідною симптоматикою, істерія, кома, тяжке токсичне пригнічення центральної нервової системи, спричинене лікарськими засобами; 
 • вагітність і лактація (за необхідності усунення гострого психомоторного збудження годування груддю припиняють); 
 • дитячий вік до 3 років.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Галоприл потенціює дію опіоїдних аналгетиків, барбітуратів, транквілізаторів, антидепресантів, антигіпертензивних засобів, етанолу і етанолвмісних препаратів, можливе підсилення депресії центральної нервової системи, пригнічення дихання і гіпотензивна дія. При одночасному застосуванні Галоприлу з епінефрином можлива блокада його альфа-адреноміметичної дії з розвитком тяжкої артеріальної гіпотензії і тахікардії; з іншими засобами, що спричиняють екстра пірамідні реакції, з флуоксетином, препаратами літію – можливе підвищення частоти і тяжкості екстра пірамідних ефектів; з препаратами з антихолінергічною активністю – підсилення антихолінергічних ефектів; з проти судомними засобами – зміна виду та/або частоти епілепти формних нападів, зниження концентрації галоперидолу в крові; з леводопою, перголідом – зниження їх терапевтичної дії внаслідок блокади галоперидолом дофамінергічних рецепторів, з гуанетидином – зменшення його гіпотензивної дії; з карбамазепіном – підвищення рівня метаболізму галоперидолу; з непрямими антикоагулянтами спостерігається зменшення ефекту останніх.

Состав и свойства:

 

1 мл розчину містить галоперидолу 5 мг;

допоміжні речовини: кислота молочна, вода для ін’єкцій.

Форма выпуска: Розчин для ін’єкцій.

Фармакологическое действие: 

Фармакодинаміка. Галоприл має нейролептичну, антипсихотичну, седативну, аналгезуючу, проти судомну, антигістамінну та проти блювотну дії. Блокує постсинаптичні дофамінергічні рецептори у мезолімбічній системі, гіпоталамусі, тригерній зоні блювотного центру, екстра пірамідній системі; пригнічує центральні альфа-адренергічні рецептори.

Галоприл усуває марення, галюцинації, манії, впливає на вегетативні функції (знижує тонус порожнистих органів, моторику і секрецію шлунково-кишкового тракту, усуває спазми судин) при захворюваннях, що супроводжуються збудженням, неспокоєм, страхом смерті. Ефективний у пацієнтів, резистентних до інших нейролептиків.

Фармакокінетика. При внутрішньом’язовому введенні максимальна концентрація в плазмі досягається через 10 - 15 хв. Зв’язування з білками становить 92%. Активно метаболізується в печінці. Період напів виведення при внутрішньом’язовому введенні становить 21 год, при внутрішньо венному – 14 год. Галоприл виводиться з організму нирками – 40%, з жовчю через кишечник – 15%.

Условия хранения: Галоприл необхідно зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від +15°С до +20°С. Термін придатності – 3 роки.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Галоприл» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.75 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Галоприл — цены в аптеках

Найдено в 6 аптеках
 • Liki24 Доставка лекарств по низким ценам

  liki24.com

  Галоприл р-р д/ин. 5 мг/мл амп. 1 мл, коробка №10

  Здоровье народу ООО (Украина, Харьков)
  110.00 грн / шт
 • Аптека City-Pharm

  city-pharm.com.ua

  Галоприл раствор для инъекций 0,5% ампулы 1 мл №10

  ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ ХГФП УКРАИНА ХАРЬКОВ
  119.54 грн / шт

  Галоприл раствор для инъекций ампулы 0.5% 1 мл n10

  ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ ХГФП УКРАИНА ХАРЬКОВ
  119.54 грн / шт

  Галоприл таблетки 1.5 мг n50 (10х5)

  ТОВ"Харківське ФП"Здоров я народу", Україна
  38.92 грн / шт
 • Сеть аптек без наценок «Будем Здоровы Вместе»

  bzv.com.ua

  ГАЛОПРИЛ р-р д/ин. 5 мг/мл 1 мл амп. №10

  Здоров'я народу, ХФП, ТОВ, м. Харків, Україна
  84.50 грн / шт.

  ГАЛОПРИЛ таблетки по 1,5 мг №50 (10х5)

  Здоров'я народу, ХФП, ТОВ, м. Харків, Україна
  27.75 грн / шт.

  ГАЛОПРИЛ ФОРТЕ табл. 5 мг №50 (10х5)

  Здоров'я народу, ХФП, ТОВ, м. Харків, Україна
  44.80 грн / шт.
 • 1 Социальная Аптека

  1sa.com.ua

  Галоприл 0,5% розчин для ін'єкцій 1 мл №10

  83.80 грн / шт
 • Аптека 911

  apteka911.com.ua

  Галоприл р-р д/ин. 5мг/мл амп. 1мл №10

  ООО ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ
  9.20 грн / шт

  Галоприл форте табл. 5мг №50

  ООО ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ
  9.30 грн / шт

  Галоприл табл. 1,5мг №50

  ООО ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ
  6.50 грн / шт
 • ЛИНДА ФАРМ

  www.lf.ua

  Галоприл форте таблетки 5мг №50

  Зд.Народу
  40.60 грн / шт