Генферон Лайт

Генферон Лайт

 

О препарате:

Генферон Лайт - противірусний препарат.

Показания и дозировка:

Генферон Лайт застосовується для профілактики та лікування грипу та ГРВІ у дорослих та дітей старше 14 років.

Препарат застосовують інтраназально шляхом аерозольного введення 1 дози (1 доза = 1 коротке натиснення на дозатор).

При перших ознаках захворювання Генферон® Лайт вводять інтраназально протягом 5 днів по одній дозі (одне натиснення на дозатор) у кожен носовий хід З рази на день (одна доза приблизно становить 50 ООО МО інтерферону альфа, добова доза не повинна перевищувати 500 000 МО).

При контакті із хворим на ГРВІ та/або при переохолодженні препарат вводять за вказаною схемою 2 рази на день протягом 5-7 днів. При необхідності профілактичні курси повторюють. Інструкція по застосуванню спрея

1. Зняти захисний ковпачок.

 

2. Перед першим застосуванням натиснути на дозатор кілька разів до появи тонкого струменя.

3. При застосуванні тримати флакон у вертикальному положенні.

4. Провести впорскування препарату Генферон Лайт у кожен носовий хід по черзі одноразовим натискуванням на дозатор.

5. Після застосування закрити дозатор захисним ковпачком.

Щоб уникнути поширення інфекції рекомендовано індивідуальне застосування.

Передозировка:

Випадки передозування Генферону® Лайт не зареєстровані.

Побочные эффекты:

Побічна дія при застосуванні препарату Генферон® Лайт не відзначалася.

Противопоказания:

Протипоказання: Генферон Лайт протипоказаний при гіперчутливості до інтерферону альфа-2b та інших речовин, що входять до складу препарату. Вік до 14 років.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Взаємодія препарату Генферон Лайт з іншими препаратами не відзначалася.

Состав и свойства:

Діючі речовини: 1 доза містить інтерферон альфа-2Ь рекомбінантний людини - 50 000 МО, таурин - 1,0 мг.

Допоміжні речовини: динатрію едетат дигідрат, гліцерин, декстран 40 000, полісорбат 80, натрію хлорид, калію хлорид, натрію гідрофосфату додекагідрат, калію дигідрофосфат, олія м"яти перцевої, метилпарагідроксибензоат, вода для ін"єкцій.

Форма выпуска: спрей назальний дозований

Фармакологическое действие:

До складу препарату Генферон® Лайт входить інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини, що продукується штамом бактерії Escherichia coli, в яку за допомогою методів генної інженерії введений ген інтерферону альфа-2b людини.

Інтерферон альфа-2b має противірусну, імуномодулюючу, антипроліферативну та антибактеріальну дію. Противірусний ефект опосередкований активацією ряду внутрішньоклітинних ферментів, що інгібують реплікацію вірусів. Імуномодулююча дія виявляється, насамперед, посиленням клітинно- опосередкованих реакцій імунної системи, що підвищує ефективність імунної відповіді відносно вірусів, внутрішньоклітинних паразитів і клітин, що зазнали пухлинної трансформації. Це досягається за рахунок активації CD8+ Т- кілерів, NK-клітин (природних кілерів), посилення диференціювання В-лімфоцитів і продукції ними антитіл, активації моноцитарно-макрофагальної системи і фагоцитозу, а також підвищення експресії молекул головного комплексу гістосумісності І типу, що підвищує вірогідність розпізнавання інфікованих клітин клітинами імунної системи. Активація під впливом інтерферону лейкоцитів, що містяться у всіх шарах слизової оболонки, забезпечує їх активну участь у ліквідації патологічних осередків; окрім того, за рахунок впливу інтерферону досягається відновлення продукції секреторного імуноглобуліну А. Антибактеріальний ефект опосередкований реакціями імунної системи, що підсилюються під впливом інтерферону.

Таурин сприяє нормалізації метаболічних процесів і регенерації тканин, володіє мембраностабілізуючою та імуномодулюючою дією. Як сильний антиоксидант таурин безпосередньо взаємодіє з активними формами кисню, надмірне накопичення яких сприяє розвитку патологічних процесів. Таурин сприяє збереженню біологічної активності інтерферону, підсилюючи терапевтичний ефект застосування препарату.

Условия хранения: Генферон Лайт зберігати у сухому та захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Общая информация

 • Форма продажи:
  безрецептурный
 • Действующее в-о:
  Интерферон альфа-2b
 • Фарм. группа:
  Иммуностимуляторы. Интерфероны

Код ATX

 • Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
 • Иммуномодуляторы
 • Иммуностимуляторы
 • Интерфероны
 • Интерферон альфа-2b
Примечание
Описание препарата «Генферон Лайт» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.75 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Генферон Лайт — цены в аптеках