Лаферомакс

Лаферомакс

Цена: 133.40 - 442.00 грн.

Лаферомакс есть в наличии в 10 аптеках
Купить Купить

О препарате:

Лаферомакс застосовується як імуностимулюючий засіб.

Показания и дозировка:

Для дорослих:

- при папіломовірусних інфекціях (вульгарні бородавки, гострокінцеві кондиломи);

- при урогенітальних змішаних інфекціях, які передаються статевим шляхом;

- при передпухлинних захворюваннях шийки матки.

Для дорослих Лаферомакс назначається:

- при папіломовірусних інфекціях (вульгарні бородавки, гострокінцеві кондиломи)  по 1 500 000 МО 2 рази на добу з 12-годинною перервою ректально протягом 10 діб. Лікування проводять контролюючи стан пацієнта за допомогою цитологічного, бактеріологічного дослідження та спостерігаючи за проявами клінічних симптомів;

- при урогенітальних змішаних інфекціях, які передаються статевим шляхом, та при бактеріальних, вірусних і змішаних інфекціях Лаферомакс призначають по 1 000 000 – 1 500 000 МО 2 рази на добу з 12-годинною перервою ректально протягом 10 діб. Лікування проводять контролюючи стан пацієнта за допомогою цитологічного, бактеріологічного дослідження та спостерігаючи за проявами клінічних симптомів. Лікування проводять обом статевим партнерам;

- при передпухлинних захворюваннях шийки матки по 1 500 000 МО 2 рази на добу з 12-годинною перервою ректально. Курс лікування 10 діб. Подальше лікування визначається клініко-лабораторними показниками.

Передозировка:

До даного часу не описано випадків передозування препаратом Лаферомаксом. Однак, як і при передозуванні будь-яким лікарським засобом, рекомендована симптоматична терапія з моніторингом функцій життєво важливих органів і ретельним наглядом за станом пацієнта.

Побочные эффекты:

Всі побічні реакції, пов’язані із застосуванням Лаферомакса, незначні або середньої тяжкості. Після закінчення лікування вони, звичайно, зникають.

Загальні порушення. При введенні Лаферомаксу можливі грипоподібні симптоми: озноб, підвищення температури, стомлюваність, в’ялість, а також головний біль, біль у м’язах, суглобах, пітливість; рідко – блювання, запаморочення, припливи. Можливе виникнення реакцій гіперчутливості до препарату.

Порушення з боку системи кровотворення: при тривалому застосуванні можливі лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія, носові кровотечі.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту, печінки: підвищення рівня АЛТ та АСТ, підвищення рівня ЛФ, втрата апетиту.Порушення функції печінки.

Ендокринні порушення: порушення функції щитовидної залози.

Порушення з боку центральної та периферичної нервової системи: при тривалому застосуванні можливі запаморочення, порушення сну, сплутаність свідомості, тривожні та депресивні стани, підвищена збудливість, сонливість, атаксія, парестезії.

Порушення з боку серцево-судинної системи: можлива артеріальна гіпертензія або гіпотензія; рідко –тахікардія.

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин:алергічні реакції, включаючи висипання (у тому числі герпетичні), свербіж, гіперемію.

Порушення дихальної системи– кашель.

Інше:зміни у місці введення, порушення зору, порушення функції нирок, порушення електролітного балансу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; наявність у пацієнта дисфункції щитовидної залози; наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів з саркомою Капоші; тяжкі серцево-судинні захворювання; псоріаз; виражені порушення функції печінки та/або нирок; епілепсія та інші захворювання ЦНС (у т.ч функціональні); хронічний гепатит на тлі прогресуючого або декомпенсованого цирозу печінки; хронічний гепатит у хворих, які отримують або нещодавно отримали терапію імунодепресантами (крім короткого курсу кортикостероїдної терапії); аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі. Пригнічення мієлоїдного ростка кровотворення.

Взаимодействие с другими препаратами:

З обережністю слід застосовувати препарат одночасно з опіоїдними лікарськими засобами, аналгетиками, снодійними та седативними (потенційно спричиняють мієлосупресивний ефект).

При одночасному застосуванні з препаратами, що метаболізуються шляхом окислення (у т.ч. з похідними ксантину – амінофіліном та теофіліном) слід враховувати можливість впливу Лаферомаксу на окислювальні метаболічні процеси. Концентрацію теофіліну у сироватці крові необхідно контролювати та при необхідності − корегувати режим дозування.

При застосуванні препарату у комбінації з хіміотерапевтичними препаратами (цитарабін, доксорубіцин, тенипозид, циклофосфамід) підвищується ризик розвитку загрозливих для життя токсичних ефектів (їх тяжкості та тривалості).

При одночасному застосуванні з препаратом зидовудин підвищується ризик розвитку нейтропенії.

Состав и свойства:

діюча речовина:interferon alfa-2b,1 супозиторій містить: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини – 1 000 000 МО або 3000 000 МО;допоміжні речовини: токоферолу ацетату 5 % розчин олійний, кислота аскорбінова, твердий жир.

Лікування  Лаферомаксом слід проводити під наглядом лікаря.

Перед призначенням препарату на тривалий час рекомендоване дослідження функції щитовидної залози. Препарат починати застосовувати при умові, що рівень тиреотропного гормону (ТТГ) знаходиться у межах норми. Якщо виявлені якісь зміни рівню тиреотропного гормону, слід провести відповідну терапію та починати терапію Лаферомаксом при умові, що вміст тиреотропного гормону вдається підтримувати на нормальному рівні. У процесі лікування також доцільно контролювати рівень тиреотропного гормону.

Після припинення терапії функція щитовидної залози, яка порушена у результаті введення препарату, не відновлюється.

Усім пацієнтам перед початком та регулярно під час лікування рекомендовано проводити розгорнутий аналіз периферичної крові, з обов’язковим якісним та кількісним дослідженням показників крові, а також біохімічний аналіз крові, включаючи визначення вмісту електролітів, кальцію, печінкових ензимів та креатиніну.

При мієломному захворюванні необхідний періодичний контроль функції нирок.

У всіх пацієнтів, які отримують препарат, рекомендвано ретельно контролювати рівень альбуміну в сироватці крові та протромбіновий час.

З обережністю призначати препарат при наявності в анамнезі таких захворювань як цукровий діабет з епізодами кетоацидозу та хронічні обструктивні захворювання легень, при порушеннях згортання крові (у т.ч. тромбофлебітах легеневої артерії), при вираженій мієлосупресії.

При лікуванні препаратом необхідно забезпечити адекватну гідратацію організму; при проявах гарячки слід виключити інші причини її виникнення.

Рекомендується використовувати препарат на тлі антигістамінної та жарознижувальної терапії.

При розвитку реакції гіперчутливості негайного типу (кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілаксія) препарат слід негайно відмінити та прийняти відповідні заходи.

Розвиток тяжких та середньотяжких побічних ефектів потребує корекції дози, а в деяких випадках − відміни лікування препаратом.

Застосування препарату припинити у випадках: подовження часу згортання крові (у пацієнтів з хронічним гепатитом), проявів легеневого синдрому та рентгенологічного виявлення інфільтрату або порушення функції легень, появи або збільшення порушень зору, порушення функції щитовидної залози (відхилення від норми рівня ТТГ), зниження рівня альбуміну у сироватці крові та зниження показників протромбінового часу. 

Після закінчення терміну придатності використання препарату недопустиме. Препарат не підлягає повторному контролю якості та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Форма выпуска: супозиторії. По 3 або 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній чарунковій упаковці з 3 або 5 супозиторіями або 2 контурні чарункові упаковки з 5 супозиторіями у картонній коробці.

Фармакологическое действие: Інтерферон альфа-2b рекомбінантний має виражену антивірусну, антипроліферуючу та імуномодулюючу дію. Комплексний склад Лаферомаксу обумовлює ряд нових ефектів: у сполученні з токоферолу ацетатом і аскорбіновою кислотою антивірусна активність інтерферону альфа-2b рекомбінантного збільшується у 10-14 разів, підсилюється його імуномодулююча дія на Т- та В-лімфоцити, нормалізується вміст імуноглобуліну Е. Не утворюються антитіла, що нейтралізують антивірусну активність інтерферону-альфа-2b рекомбінантного, навіть при його застосуванні протягом 2 років, нормалізується функціонування ендогенної системи.

Условия хранения:Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2 ºС до 8 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Лаферомакс» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 3.68 из 5 возможных на основе 19 голосов
Все лекарства

Лаферомакс — цены в аптеках

Найдено в 10 аптеках
 • Liki24 Доставка лекарств по низким ценам

  liki24.com

  Лаферомакс супп. 1000000 МЕ контурн. ячейк. уп. №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  246.48 грн / шт

  Лаферомакс супп. 3000000 МЕ контурн. ячейк. уп. №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  402.30 грн / шт
 • Аптека City-Pharm

  city-pharm.com.ua

  Лаферомакс суппозиторий 1000000 ме №10

  Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  271.50 грн / шт

  Лаферомакс суппозиторий 3000000 ме №10

  Биофарма ФЗ (Украина, Белая Церковь)
  400.00 грн / шт
 • Сеть аптек без наценок «Будем Здоровы Вместе»

  bzv.com.ua

  ЛАФЕРОМАКС суппозитории 3000000МЕ №10

  Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
  320.30 грн / шт.

  ЛАФЕРОМАКС суппозитории 1000000МЕ №10

  Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
  220.25 грн / шт.
 • 1 Социальная Аптека

  1sa.com.ua

  Лаферомакс суппозиторії 1000000 МО 1 г №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  235.26 грн / шт

  Лаферомакс суппозиторії 3000000 МО 1 г №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  383.96 грн / шт
 • Аптека Парус

  www.apteka-parys.com.ua

  Лаферомакс супп. 1000000МО 1г №10

  Биофарма (Украина)
  239.00 грн / шт

  Лаферомакс супп. 3000000МО 1г №10

  Биофарма (Украина)
  424.00 грн / шт
 • Аптека 911

  apteka911.com.ua

  Лаферомакс супп. рект. 1млн.МЕ 1г №10

  БИОФАРМА ФЗ ООО
  133.40 грн / шт

  Лаферомакс супп. рект. 3млн.МЕ 1г №10

  БИОФАРМА ФЗ ООО
  210.30 грн / шт
 • Pharma Star

  www.city-pharm.com.ua

  ЛАФЕРОМАКС СУПП. 1000000МЕ #10

  БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
  167.53 грн / шт

  ЛАФЕРОМАКС СУПП. 3000000МЕ #10

  БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
  301.81 грн / шт
 • Альго-Фарм

  apteka1.net

  ЛАФЕРОМАКС суппозитории 1000000 МЕ контурн. ячейк. уп. №10

  ФЗ Биофарма (Украина, Белая Церковь)
  291.00 грн / шт

  ЛАФЕРОМАКС суппозитории 3000000 МЕ контурн. ячейк. уп. №10

  ФЗ Биофарма (Украина, Белая Церковь)
  442.00 грн / шт
 • ЛИНДА ФАРМ

  www.lf.ua

  Лаферомакс суппозитории 1000000МО 1г №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  223.20 грн / шт

  Лаферомакс суппозитории 3000000МО 1г №10

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  364.90 грн / шт
 • Аптека «Країна Здоров’я»

  apteka.kraina-z.com.ua

  Лаферомакс супп 1 млн ме №10

  Биофарма
  175.44 грн / шт.

  Лаферомакс супп 3 млн ме №10

  Биофарма
  270.64 грн / шт.