Киевский витаминный завод, ПАО, г.Киев, Украина Kiev vitamin plant, PJSC, Kiev, Ukraine

Киевский витаминный завод, ПАО, г.Киев, Украина
вул. Копилівська, 38, м. Київ, Україна, 04073
Тел./факс: (044) 461-03-08

Історія розвитку ПАТ «Київський вітамінний завод» — це також і частина історії України

Крок за кроком ми набували самостійності та авторитету у світі:
1937 рік. Початок виробництва вітамінно-сокових напоїв.

1944 рік. На підставі наказу Міністерства харчової промисловості УРСР №375 від 05.12.1944 починає функціонувати «Київський вітамінно-соковий завод», який підпорядковується тресту «Укрвітамінпром». Завод випускає вітаміни А, В1, В2, С, D2 у формі драже.

1954 рік. Реорганізація підприємства у «Київський вітамінний завод» з підпорядкуванням Головному управлінню консервної промисловості Міністерства промисловості продовольчих товарів УРСР. Освоєння промислового виробництва синтетичного вітаміну D3 у вигляді масляного концентрату для застосування у тваринництві.

1958 рік. Уперше в Радянському Союзі організовано виробництво синтетичного вітаміну Е.

1964 рік. Освоєння виробництва препарату «Відеїн D3» — нової сухої стабілізованої форми вітаміну D3 для ветеринарії.

1976 рік. «Київський вітамінний завод» входить до складу створеного Київського виробничого хіміко-фармацевтичного об’єднання «Дарниця».

1978 рік. Розпочато випуск таблеток аскорбінової кислоти.

1994 рік. Створення ЗАТ «Київський вітамінний завод» з юридичною та економічною самостійністю.

1999 рік. Введення в експлуатацію дільниць виробництва твердих желатинових капсул і швидкорозчинних (шипучих) таблеток. Акредитація аналітичної лабораторії контролю якості лікарських засобів, обладнання якої дозволяє здійснювати контроль на рівні міжнародних вимог.

2000 рік. Введення в експлуатацію єдиної в Україні дільниці виробництва м’яких желатинових капсул. Нагородження міжнародним дипломом «Срібний дельфін» у номінації «Підприємство ХХІ століття» у Брюсселі.

2002 рік. Сертифікація системи управління якістю на відповідність ISO 9001:2000 (система сертифікації ПРИРОСТ) та ДСТУ ISO 9001:2001 (система сертифікації УкрСЕПРО).

2004 рік. Нагорода «Знак благодійства» за якість і технічні досягнення на міжнародній виставці «Харчування та життя ХХI сторіччя».

2005 рік. Ресертифікація системи управління якістю на відповідність ISO 9001:2000 (система сертифікації ПРИРОСТ).

2006 рік. Сертифікація виробництва харчових добавок для Латвії на відповідність вимогам Правил Європейського Парламенту і Ради №852/2004 від 29.04.2004 про гігієну харчових продуктів (Латвійський центр сертифікації). Введення в експлуатацію дільниці покриття таблеток оболонкою. Атестація хіміко-аналітичної лабораторії та лабораторії мікробіологічного контролю відділу контролю якості (Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення).

2007 рік. Ресертифікація системи управління якістю на відповідність ДСТУ ISO 9001:2001 (система сертифікації УкрСЕПРО). Нагородження дипломом за розвиток бренда «Київський вітамінний завод».

2008 рік. Зміна організаційно-правової форми компанії з ЗАТ на ВАТ «Київський вітамінний завод» з 01.01.2008. Ресертифікація системи управління якістю на відповідність ISO 9001:2008 (система сертифікації ПРИРОСТ).

2009 рік. Атестація відділу контролю якості ДП «Укрметртестстандарт».

2010 рік. Препарат «Корвалмент» став переможцем у своїй категорії у конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2010».

2011 рік. Розширення експортних ринків збуту продукції. Відкриття представництв ПАТ «Київський вітамінний завод».

2012 рік. Розширення експортних ринків збуту продукції. Відкриття закордонних  представництв ПАТ «Київський вітамінний завод».

2014 рік. Безстрокове ліцензування лабораторії якості. Збільшення потужностей виробництва. Реконструкция діючих виробничих ліній.
Випуск фармацевтичної продукції —

складний процес, який потребує високої кваліфікації співробітників та наявності належних потужностей виробництва.

Виробництво лікарської продукції здійснюється на дільницях, обладнаних високотехнологічним устаткуванням провідних європейських виробників: Manesty (Великобританія), Zanussi, Ronchi, Marchesini Group (Італія), Glatt, Korsch (Німеччина).

Продукцію ПАТ «Київський вітамінний завод» виготовляють з використанням високоякісних субстанцій відомих фірм: DSM Europe Ltd. (Швейцарія), Merk, GC Chemicalien (Німеччина), Rodia (Великобританія), Galena (Чехія), Rexim S.A., Orsan S.A (Франція) тощо.

Висока якість продукції ПАТ «Київський вітамінний завод» є результатом:

високого технічного рівня виконуваних робіт; 
виключно найкращих світових технологій; 
використання сучасного обладнання;  
придбання високоякісних сировини та допоміжних матеріалів;
впровадження ефективної системи підтримки активності персоналу, моніторингу та аналізу його пропозицій.

Міжнародні стандарти для виробників лікарських препаратів постійно поновлюються, і вимоги стають усе вищими, адже йдеться про здоров’я і життя людей. ПАТ «Київський вітамінний завод» успішно вдосконалює свою відповідність до найсуворіших вимог сучасного фармацевтичного підприємства, про що свідчить сертифікація і ресертифікація системи управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 9001:2008. 

Система менеджменту якості охоплює всі бізнес-процеси підприємства, постійно розвивається і вдосконалюється в напрямку подальшої поетапної інтеграції до вимог належних виробничої (GMP) та дистриб’юторської (GDP) практик. До складу підприємства входить відділ управління якістю, який здійснює внутрішній аудит та бере участь у вдосконаленні системи менеджменту якості. Контроль якості сировини і матеріалів, проміжної, нерозфасованої та готової продукції здійснюють хіміко-аналітична лабораторія та лабораторія мікробіологічного контролю.

Гасло компанії «Якість без компромісів!» чітко відображає прагнення ПАТ «Київський вітамінний завод» постійно вдосконалювати технології та засоби виробництва і закладає в основу діяльності підприємства найвищі стандарти якості та безпеки. 

Производители