Актавис Групп Actavis Group

Актавис Групп
бул. Т.Шевченко, 33, Київ, Україна, 01032
Телефон: +38 044 5698020 Факс: +38 044 5698018

Actavis, Inc. (NYSE: ACT) – це глобальна інтегрована фармацевтична компанія, що займається розробкою, виробництвом і дистрибуцією генериків, брендів та біоеквівалентних продуктів.

Головний офіс компанії розташований у США (Персіппані, штат Нью Джерсі), а міжнародна штаб-квартира знаходиться у Швейцарії (Цуг).

Нова компанія Actavis, Inc. – це сильна комбінація двох успішних у своєму розвитку компаній - Watson Pharmaceuticals, Inc. (NYSE:WPI) і приватної компанії Actavis Group з головним офісом у Швейцарії.

Actavis – це третя за величиною у світі генерична фармацевтична компанія, світовий портфель продуктів якої налічує понад 750 молекул у 1700 дозах і формах випуску, що макетуються у більш ніж 60 країнах світу.

Фармацевтична діяльність Actavis під назвою Actavis Specialty Brands, що пов’язана з брендовими продуктами, зосереджена на розробці і виведенні на ринки продуктів для урології та жіночого здоров’я.

Actavis також спрямовує свій фокус на розробку і маркетування біоеквівалентних продуктів для жіночого здоров’я, онкології та інших терапевтичних категорій.

Actavis’ Anda, Inc. – це четвертий за величиною у США дистриб’ютор генеричних лікарських засобів.

Actavis також розробляє генеричні лікарські засоби за ліцензійними угодами для споживачів у понад 100 країнах світу. Цю діяльність здійснює Medis - підрозділ Actavis з ведення бізнесу з третьою стороною.

Actavis має власні потужності для виробництва, розробки і досліджень нових продуктів, а також представництва у понад 60 країнах з доступом до більш ніж 5 мільярдів споживачів у всьому світі.
 

Производители