Здравствуйте! Помогите расшифровать анализ спермограммы, очень нужен ваш ответ

Здравствуйте! Помогите расшифровать анализ спермограммы, очень нужен ваш ответ. Спасибо. Кількість (2-6) 1.2 мл Колір (сірувато-білий) білувато-сірий Мутність (мутна) слабо мутна Час розрідження (10-30хв) 45 хв. В'язкість (0,1-0,5 см) 0,1 см Запах (сперміну) виражений pH (7,0-8,5) 7,8 Число сперматозоєдів (понад 60 млн) 6 Кількість живих сперматозоєдів (70-90%) 83% Рухливість: Нормокінез (40-90%) 29% Гіпокінез (10-12%) 21% Акінез (6-10%) 36% Дискінез (0) 14% Диферинційна спермограма: Нормальні форми сперматозоїдів (50%) 55% Юні та старі форми (0) 3% Дегенеративні форми: патологія головки (0-15%) 10% патологія тіла (0-5%) 19% патологія хвоста (0-5%) 2% змішана патологія (0) 11% Клітини сперматогенезу (0,5-2,0%) 5,0% Сперматофага і макрофаги (відсутні) 0-2 в полі зору Епітелій (поодинокій) в полі зорі 1-2, скупчення плоск. орогов-го Лейкоцити (поодинокі) в полі зору 0-2 Еритроцити (поодинокі або відсутні) в полі зору 0-1 слиз (відсутній) ++ Ліпоєдні (лецитинові)тільця (велика кількість) велика кількість Кристали Бетхера (відсутні) + Оглютинація (відсутня) +

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Результат довольно плохой, выраженное уменьшение концентрации сперматозоидов в мл (6 млн) и их подвижности, патологические формы. Необходима очная консультация с осмотром уролога/андролога по дальнейшей тактике обследования. Для начала необходимо повторить спермограмму (можно в другой лаборатории), оценка будет выполняться по "лучшему" результату (если, конечно. они не будут несоизмеримо отличаться). Кроме того, если результат подтвердится, нежно будет выполнить ряд гормональных исследований и УЗИ. Обращайтесь при необходимости.