liena_martsinkevich | 2014-11-05 23:19:08

чоловік хоче тільки сексу втрьох

Пол: женский. Возраст: 26 лет. ми прожили 8 років, і наданий час чоловік бажає тільки втрьох.до цього часу такого небуло, він каже що терпів, тепер уже неможе терпіти, ми попробували, мені несподобалося, а йому звичайно так. після того він зовсім помінявся перестав бути нервовим, злим, недовольним!але пройшов певний проміжок часу він знову знервований, злий, зриваєся на пустому, навіть почав налягати на спиртне,що робити дальше незнаю, ще раз такого сексу я неперенесу,тай чи це визначаєся як хвороба, чи це нормальне явище у чоловіків?це можна вилікувати чи ні?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Все, що практикується в інтимному житті пари повинно задовольняти обох, а не тільки одного. З Вашим чоловіком повинен попрацювати сексолог, психолог.