Алла | 2019-05-22 18:49:13

Немає місячних після родів

Доброго дня. Я народила 5 січня,після чого в мене йшла кров 2 тижні.Перші місячні почались 5 лютого,тривали 4 дні,після чого місячних вже не було.Робила тести на вагітність,показник був негативний. Чому тоді немає місячних?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте вам необходимо обратиться на осмотр к врачу и пройти узд органов малого таза, для установления причины.