Моїй дитині 16 років, діагноз вогнещеві ураження кори головного мозку. (родова травма, була гематома

Моїй дитині 16 років, діагноз вогнещеві ураження кори головного мозку. (родова травма, була гематома. Дівчинка погано розмовляє ( в 5 років ставили діагноз сенсо-моторна алалія), є затримка загального розвитку. Відвідували логопеда, лікувалися з 8 років у невропатолога. Вогнища після лікування не зникли.Дівчинка відвідує звичайну школу. Проте дитину постійно турбують головні болі. Чи є потреба продовжувати лікування (на певні ліки - алергія) і чи треба звертатися для присвоєння \"групи інвалідності\" ?

Ответы врачей 1

Специалист

Я считаю. что продолжить лечение надо. Вопрос о группе инвалидности сложный, но группа инвалидности в какой-то степени - это социальная защищенность и не будет препятствовать ее нормальной учебе и жизни.