Добрий день! Дитині рік

Добрий день! Дитині рік. Дитина отримала пологову травму кефалогематому.До трьох місяців був тремор підборіддя, але потім пропав. Протягом року спостерігались у невролога, робили узд головного мозку все було добре. Два місяці тому дитина перший раз зайшлася під час плачу, під час сну пявився тремор рук. Ми сьогодні зробили ЕЕГ, ось яке заключення: Судомна готовність головного мозку, з низьким порогом збудження, з появою пароксизмальної пік хвильової активності, більше в лівій гемісфері, із тенденцією до генералізації. Невролог приписала сироп Депакін 100мл 2р. в день. В інструкції протипоказання до 3-х років. Як ви вважаєте чи правильно приписане лікарство. Поясніть , будь ласка, заключення ЕЕГ.

Ответы врачей 1

Специалист
Зверніться ще раз до лікаря і з\'ясуйте: мілілітри чи міліграми. Будьте уважні і не соромтесь перепитати.