1942 г. рожд

1942 г. рожд. После обследования МРТ головного мозга - Заключение:МРТ-ознаки дисциркуляторної енцефалопатії. Лакунарні інфаркти різного строку давності. Возможно лечение? Как? Спасибо за ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Необхідно обстежитись у терапевта. Якщо виявиться гіпертонічна хвороба, то регулярно (постійно) пити ліки від тиску, щоб хвороба не прогресувала.