Доброго дня. підкажіть будь-ласка, мені рік назад робили узі черевної порожнини, хворіли нирки

Доброго дня. підкажіть будь-ласка, мені рік назад робили узі черевної порожнини, хворіли нирки. В результаті узі я прочитала що навпроти ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ написано таке: візуалізується в проекції головки і тіла, Ехогенність тканини підвщена, за рахунок помірних дрібновогнищевих фіброзних змін. Скажіть будь-ласка що це за фіброзні зміни ? і чим це лікувати. В мене проблем раніше не було з підшлунковою і шлунком до того часу поки я не завагітніла в 2009 році , січень місяць. Вагітність була дуже тяжка, так як я мала дуже сильний токсикоз, 5 місяців я дуже сильно рвала і тоді почало сильно боліти під грудьми. Щось пила але вже не памятаю що, ношпу ніби. Пройшов токсикоз і боліти перестало. Це могло появитись після цьго?

Ответы врачей 1

Молнар Игорь Мирославович
проктолог
Адрес: г. Киев
Телефон: (044)540-96-20 (093)963-81-61
Доброго вечора, Руслано. Описана Вами картина УЗД характерна для хронічного панкреатиту. Але токсикоз(ранній гестоз) не міг призвести до його виникнення. Раджу Вам звернутись за очною консультацією до кваліфікованого гастроентеролога для призначення відповідного алгоритму дообстеження і якщо потрібно раціонального лікування. Бажаю здоров"я Вам і Вашим близьким. З повагою, Ігор Молнар.