жахливі болі у шлунку, такі, що аж у спині віддає, це якісь приступи,які проявляються на...

жахливі болі у шлунку, такі, що аж у спині віддає, це якісь приступи,які проявляються на декілька днів, вночі спати через це не можливо! Я не можу зрозуміти у чому причина, коли харчуюсь виключно домашньою їжею, і причому корисною, щоденно каша, суп! А болі кожного разу повертаються, і їх неможливо терпіти!Раніше ще хоч шлункові краплі помагали, а тепер вже ні!Що це таке може бути?

Ответы врачей 1

Молнар Игорь Мирославович
проктолог
Адрес: г. Киев
Телефон: (044)540-96-20 (093)963-81-61
Доброго дня! Подібні симтоми можуть бути при виразковій хворобі, а саме при виразці цибулини дванадцятипалої кишки. Для початку рекомендую виконати фіброезофагогастродуоденоскопію. При виключенні виразкової хворобу, думаю слід виконати ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (прицільно жововивідні шляхи, жовчний міхур, печінку та особливо підшлункову залозу). З повагою, Ігор Мирославович