Анастасія | 2018-05-06 13:52:24

Крутиться голова.

Доброго дня. Відчуваю головокружіння. Почалося через 3 дні після 4 часового перельоту. Триває вже 4 дні. Гемоглобін 120. Відчуваю печіння в ділянці затилку. Тиск 95 на 70. Кава, чай, шоколад не покращує відчуття.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте вам необходимо обследоваться. И обязательная консультация кардиолога. Какое артериальное давление у вас обычно? 95 на 70 это очень низкие показатели.