Оля | 2018-05-18 21:29:11
Що робити?
Доброго вечора! В мене виникла проблема з кишечником вже 3 день поспіль мене колить внизу живота, є невелике здуття і закреп. Це виникло одразу після того як я зїла салат з капустою і огірком. В мене відразу почало колоти весь живіт, а потім тільки внизу. Чи можливо це повязано з тим що в мене камені в жовчному міхурі?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гастроэнтерология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего это все же связано с запором и вздутием. Необходим осмотр доктора, возможно вам необходимо пройти дообследование для установления причины такого состояния