Наталя | 2018-09-06 11:13:48
Діарея
Добрий день,мені 37 років,я хворію цукровим діабетом 17 років,останніх 3 роки після народження дитини у мене погіршився стан здоров"я, погано почали функціонувати нирки,після проведеного лікування антибіотиками у стаціонарі у мене постійна діарея вже приблизно рік і вдень і вночі.Щоб я не приймала від діареї короткотривале,а потім знову.Лікарі кажуть,що це на фоні ускладень діабету і нічим не можуть допомогти.Я на інсуліні,погано сплю,бо півночі сиджу на унітазі,виснажена і діабетом і діареєю,допоможіть будь-ласка.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гастроэнтерология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходим конечно осотр и очная консультация с результатами всех анализов. Диарейный синдром может быть на фоне того что у вас нарушена нормальная микрофлора ЖКТ. Принимали ли вы пробиотики после лечения антибиотиками?