Ірина | 2019-03-02 17:53:20
Важко і боляче дихати
Добрий вечір! Підскажіть, останнім часом не можу їздити в транспорті, знаходитись в приміщеннях. Починає всю трусити, стає холодно, в грудній клітці все закипає важко і боляче дихати, вуха закладає і крутиться голова. Що робити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"неврология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего это симптомы панической атаки на фоне возможно замкнутого пространства. Обратитесь на очную консультацию к неврологу и психотерапевту.