Ольга | 2019-05-05 20:40:28

Біль в голові та шиї

Доброго вечора. Чоловіку дуже болить голова, знеболюючі не допомагають. Температура час від часу з'являється 37,4-37,8. Їсти не може, тому що коли жує біль сильнішає. В ночі від болі спати не може. Були в терапевта,сказала,що просквозив,але чоловік говорить,що голова болить так ніби під шкірою щось є,а інколи є таке відчуття,що череп хоче розірватися. І дуже сильно болить шия. Призначення лікаря: Наклофен 3,0 в/м через день #5 Мідокалм 150 1таб*3р/д після їжі 10 днів Невролекс 2,0 в/м щодня #10 Нейронорм 1 таб.*2р/д після їжі. Допоможіть будь ласка.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
А какие обследования делали Вашему мужу (КТ или МРТ головного мозга, дуплексное сканирование артерий головы и шеи, лабораторные анализы)?