маріана тарасівна | 2019-05-14 00:23:14

постійне похмілля

доброго вечора я вибачаюсь що торбую но постійне похміля в голові непокидає мене ніколи таблетки недопомогають ніякі даже коли випити велику кількість горівки похміля нелишає що можна зробити щоб вийти стого стану допомогає одна річ но на сикунди холодна вода на голову знімає

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, как часто вы употребляете алкогольные напитки? Или вы имеете ввиду состояние вашего организма, без алкоголя(просто чувство как будто пили) www.likar.info/zdorovye-vsey-semyi/article-59588-pem-spirtnoe-pravilno/