Яніна | 2020-04-07 17:20:39

Нервовий зрив

Доброго дня. Мала дуже велике нервове потрясіння, пов'язане з втратою грошей, і після того почалися нервові проблеми зі здоров'ям, вже більше двох місяців симптоми не проходять, схоже, не можу власними силами справитись, хоч приймала заспокійливі настойки валеріани, пустирника, препарат Магнемакс. Зі симптомів: почалось безсоння, проблеми з засипанням, дуже сильно почало випадати волосся, дуже сильно! Тривога, якісь панічні атаки, серцебиття, віддишка, постійна слабкість. І, саме головне, із-за того нервового зриву у мене пропало грудне молоко, я годувала свою дитину груддю, лактацію відновити не вдалось, хоч дуже старалась. Що Ви мені можете порадити,можливо якісь заспокійливі препарати. Дякую.

Ответы врачей 2

Коваль Наталия Васильевна
Адрес: Частная Практика, есть лицензия.
Телефон: +38(066)-847-84-37
Звичайно, є ефективні заспокійливі- але вони призначаються після хоча б мінімального обстеження і за рецептом лікаря. Можлива консультація онлайн. 066-84-7-84-37.
Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Препараты назначаются индивидуально. Реакция на препараты у всех разная. Большая часть из них отпускается по рецепту. Например, эглонил или сульпирид и фенибут отпускаются по рецепту врача. Поэтому рекомендую обратиться за консультацией и за раннее узнать в аптеке, продадут ли вам препараты по рецепту, который у Вас в смартфоне будет. Но даже с препаратами проблема не решится. Препараты не устраняют потерю денег. Поэтому если понадобится длительный прием седативной терапии, то комбинировать медикаментозную терапию с органическими лекарственными средствами и другими реабилитационными мероприятиями.