Сергій | 2021-01-02 19:40:59

Лікування

Доброго дня ,можливо отримати рекомендацію по лікуванню.эрозивно-эритематозно бульбогастропатия .Слизова оболонка шлунка ­ вогнищево­гіперемована. В препілорічному відділі антрального відділу шлунку до чотирьох гострих повних та неповних ерозій,від 0,2 на 0,2 см до 0,4 на 0,3 см. Воротар ­ правильної форми. Рефлюкс жовчі ­ відсутній. Цибулина дванадцятипалої  кишки­ звичайної форми. Можливо роздути повітрям : вільно. Прохідна для ендоскопа : вільно. Вміст ДПК: слиз Слизова оболонка ЦДПК­ вогнищево­гіперемована. По всім стінкам гострі неповні ерозіі (до семи штук) ,від 0,2 на 0,1 см до 0,3 на 0,3 см. Постбульбарний відділ ДПК : звичайної форми. Прохідна для ендоскопа : вільно.

Ответы врачей 1

Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня, Сергій! Ми буде раді допомогти в Медичному Центрі Citidoctor . Номер для запису на консультацію : +380 (44) 333 48 85