Карина | 2021-01-16 19:40:23

Копрограмма

Здравствуйте, сдаю копрограмму и там всегда Мила в большом количестве , скажите что значит Мила , что значит этот результат ? С чем связаны Мила в копрологии ? Спасибо

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Мила - це видозмінені залишки незасвоєних жирів. У нормі в процесі травлення засвоюється 90-98% жирів, решта може зв'язуватися з солями кальцію і магнію, які містяться в питній воді, і утворювати нерозчинні частинки. Підвищення кількості мил в стільці є ознакою порушення розщеплення жирів в результаті нестачі травних ферментів і жовчі.