Реклама

«Підтримай мрію»: акція, що присвячена Міжнародному Дню розсіяного склерозу

«Підтримай мрію»: акція, що присвячена Міжнародному Дню розсіяного склерозу

В цьому році Міжнародний день розсіяного склерозу призначено на 27 травня. Кожен рік наприкінці травня мільйони людей в усьому світі об’єднуються задля того, щоб підтримати хворих на найзагадковішу хворобу – розсіяний склероз.

Ця хвороба вражає переважно молодих і активних людей від 20 до 40 років, отже високий ризик розвитку у похилому віці та проблеми з пам’яттю – це не про розсіяний склероз.

Причини виникнення розсіяного склерозу невідомі. Встановлено лише, що імунна система починає працювати проти себе та нищити мієлінові оболонки нервових клітин. І в місці пошкодження виникає проблема…

Невідомі симптоми на початку хвороби. Бо її перебіг залежить від того, за яку функцію відповідає вражений нервовий центр. У 80% випадків раптово з’являється та швидко минає оніміння обличчя, рук, біль у м’язах чи порушення зору.

Незрозумілий перебіг хвороби. Тяжкість та типи перебігу залежать від імунітету, який з оберегу перетворюється на нападника.

До світових «загадок» в Україні додаються місцеві. В нашій країні невідома навіть кількість хворих через відсутність реєстру. Що вже казати про забезпеченість ліками… Адже для деяких різновидів хвороби, які за декілька років усаджують здорових хлопців та дівчат у інвалідний візок, треба нові високоефективні ліки. А вони дороговартісні.

Але одне відомо точно. Ці люди, хворі на розсіяних склероз, яких в Україні приблизно 40 000 осіб, хочуть пристойно жити.

Розсіяний склероз не є вироком, і повноцінне життя для таких пацієнтів є можливим. Але за однієї умови – вчасно розпочате і сучасне лікування, яке не тільки полегшує симптоми, але й призупиняє прогресування хвороби.

Саме тому за участю спільноти пацієнтів із розсіяним склерозом та їх близьких людей був створений проект «Підтримай мрію». Його головною метою є:

Переходьте за посиланням https://dreams.ms-ua.com/ та дізнайтесь, про що мріють люди з розсіяним склерозом, що вони відчувають. Дозвольте їм висловити те, що вони хочуть, дозвольте їм бути почутими та напишіть свої слова підтримки! Не дайте їм відчути себе на самоті із своїми проблемами.

Адже тільки завдяки підтримці кожного з нас, спільним зусиллям усіх небайдужих у них з’явиться можливість досягнути головної мети, а саме – отримати сучасне лікування, що дасть їм можливість залишать активними, закохуватись і створювати сім’ї, бачити як ростуть їх діти.

Більш докладну інформацію ви знайдете на сайті спільноти за посиланням https://ms-ua.com/ та на сторінці спільноти у Facebook.

Не будьте байдужими – підтримайте мрію!

Поделиться:
Оценка
- 4.5 из 5 возможных (2 отзывов)