Реклама

COVID-19: 21 млн гривень від групи компаній "Кусум" на боротьбу з пандемією

COVID-19: 21 млн гривень від групи компаній "Кусум" на боротьбу з пандемією

Група фармацевтичних компаній «Кусум», в яку входить український фармацевтичний завод «Кусум Фарм», та дистрибьютор "Гледфарм ЛТД повністю підтримують всі заходи, що вживаються урядом для боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції і вже надала допомогу на 21 млн у гривневому еквіваленті в Україні, Індії, Узбекистані, Казахстані, Молдові, Філіппінах та М'янмі. 

У всіх відділеннях та офісах компанії «Кусум» діє жорсткий протиепідемічний режим. Виробництво продовжує працювати, щоб безперервно забезпечувати пацієнтів якісними, безпечними та ефективними лікарськими засобами, незважаючи на те що більша частина колективу компанії перейшла на дистанційний режим роботи.

Розуміючи високий ступінь відповідальності, компанія прийняла рішення про запуск соціального проекту і надання благодійної допомоги у вигляді безкоштовної передачі лікарських засобів на загальну суму близько 3 млн грн (у роздрібних цінах), які можуть знадобиться при лікуванні бактеріальних ускладнень коронавірусної інфекції. Це препарати азитроміцину, левофлоксацину, лінезоліду, а також антигістамінні засоби та препарати для симптоматичного лікування грипу та ГРВІ. Також, у найближчі дні 8 000 лікарів будуть забезпечені наборами засобів індивідуального захисту.

кусум

Цю важливу соціальну ініціативу підтримали співробітники компаній у всіх країнах, в яких веде свою діяльність Кусум. Вони перерахували одноденну заробітну плату в благодійні фонди для боротьби з коронавірусом.

Ми дуже пишаємося тим, що наша команда вирішила взяти активну участь в боротьбі зі світовою пандемією. Крім корпоративної програми допомоги, практично всі співробітники компанії «Кусум» висловили бажання допомогти лікарям і пацієнтам,

прокоментував Раджив Гупта, генеральний директор групи компаній «Кусум».

мыло антибактериальное

Зараз дуже важливі висока свідомість, самоорганізованість і злагодженість дій. Спекулювати на цінах на надзвичайно необхідні ліки, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту вважаю неприпустимим, особливо у такий важкий час, коли всі люди повинні згуртуватися і надавати посильну допомогу один одному, - додав він.

антисептик

У сучасних умовах роль лікарів і фармацевтів у суспільстві стає головною, і ці фахівці зараз знаходяться на передовій у боротьбі з інфекцією та приймають на себе перший удар. «Янголи живуть серед нас» – саме цей слоган є основою креативного ролика, де головні герої – лікар і фармацевт – дають практичні та зрозумілі телеглядачам рекомендації, як поводитися під час пандемії.

защитные костюмы кусум

Група фармацевтичних компаній «Кусум» планує і надалі допомагати суспільству, надаючи благодійну допомогу і впроваджуючи соціально значущі проекти.

Бережіть себе і своїх близьких! Будьте здоровими!

Реклама

Поделиться:
Оценка
- 4.5 из 5 возможных (2 отзывов)