Після встановлення пластмасової коронки на місце першого лівого різця порушився попередній прикус. Тепер не можу...

Після встановлення пластмасової коронки на місце першого лівого різця порушився попередній прикус. Тепер не можу зробити повний прикус боковими жувальними зубами через те що заважає встановлена коронка. Стоматолог дещо обточив її але це не допомогло, говорить що при більшому обточуванні вона втратить міцність. Як діяти в такому випадку? Чи припустимий неповний прикус? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 3

Соколова Ирина Юрьевна
стоматолог
Адрес: г. Одесса, Украина, ул.Ак.Заболотного,26 Стоматология
Телефон: 7500298
В основном, пластмассовые коронки выполняют только косметическую функцию, так как пластмасса, как материал, сама по себе очень хрупкая, у нее плохая износостойкость, поэтому цементы здесь совершенно ни при чем.
Соколова Ирина Юрьевна
стоматолог
Адрес: г. Одесса, Украина, ул.Ак.Заболотного,26 Стоматология
Телефон: 7500298
Не точно отсняты были оттиски или же неправильно произведен обпил коронковой части зуба. Работу необходимо переделывать.
Легеза Елена Владимировна
стоматолог
Телефон: 512 85 21
Нужно переделать коронку.Возможно ,были допущены ошибки на каком-то этапе её изготовления.После постановки коронки должны смыкаться все зубы.