Добрый день! Ребенку 13 лет поставлен диагноз травматический артрит ВНЧС и сотрясение головного мозга

Добрый день! Ребенку 13 лет поставлен диагноз травматический артрит ВНЧС и сотрясение головного мозга. Насколько это серьёзная травма и какие могут быть последствия?

Ответы врачей 1

Специалист
Добривечір Ірина.
Травматичний артрит це серйозне захворювання яке вимагає невідкладного і адекватного лікування, тим більше в такому юному віці.
Наслідки можуть бути на ранніх стадіях в вигляді запальних процесів і нагноєнні навколо суглоба.
Віддаленим наслідкам може бути порушення руху в суглобі, що проявляється утрудненим відкриванням рота. Що, в свою чергу, при відсутності лікування, може привести до неможливості здійснювати рухи щелепою. Таке трапляється рідко в запущених випадках.