Добрий день,допомлжіть мені розібратись в такій ситуації,у нас дівчинка 5років 9 місяців,ходить в садок,в садку...

Добрий день,допомлжіть мені розібратись в такій ситуації,у нас дівчинка 5років 9 місяців,ходить в садок,в садку чемна спокійна,завжди її хвалять,активна,розумна,ось уже два тижні приходим у садок,роздіваємся і у дитини починаєтьсяч істерика,починає плакати і не може нічого сказати.вихователі кажуть що її ніхто не ображав,мені серце розривається що робити,і не ходити в садік це не вихід.Завжди гарно виступала на всіх святах,а тепер каже що не піде ні на одне свято,тому що захоче пісяти,і що буде робити,я їй пояснюю що як захочеш то підем попісяєм,а от виник якийсь страх в дитини.я дуже переживаю ,порадьте що робити.

Ответы врачей 2

Специалист
поймите,в данном случае есть причины для плача ребенка- поменялись воспитатели, наказание криком другого ребенка....разбирайтесь с этим не по интернету а с врачем вместе... будет эффективнее
Специалист
повнимательнее и детальнее расспосите про садк как бало раньше и как сейчас ....у ребенка спросите ...какие изменения вообще даже незначительные на ваш взгляд могли быть....очень мало информации,чтоб дать совет